Opinie pacjentów

Jestem zadowolony z diety ułożonej przez dietetyka. Byłem zaledwie kilka razy a efekty przerosły moje oczekiwania. Dieta jest bardzo łatwa i smaczna i nie sprawia mi trudności. Schudłem już 7 kg i to pozytywnie motywuje mnie do dalszych spotkań z panią dietetyk. Poza tym P. Ania jest bardzo uprzejma i miła. Szczerze polecam

Jacek Ch.

Poznaj inną historię

Trwała zmiana nawyków żywieniowych - klucz do sukcesu Agnieszki

Z Panią Anią spotkałam się w sierpniu zeszłego roku. Początkowo ważyłam 67 kg. Już w lutym osiągnełam swój cel, 55 kg. 12 kg! Od tej pory waga oscyluje na podobnym poziomie (dziś między 55-56 kg). Znacznie zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, a to pomogło mi osiągnąć wagę, w której czuje się dobrze :-)

czytaj więcej

Julia, 13 kg mniej!

  • Julka, 24 lata, Chorzów
  • - 13 kg w 5 miesięcy
  • Kobieta
  • 04 grudnia, 2017

Julia przyszła do mojego gabinetu z zamiarem zrzucenia 13 kg. Osiągnęłyśmy cel w przeciągu pięciu miesięcy. Dzięki systematyczności i dużej zmianie nawyków, jej masa ciała utrzymuje się na stałym poziomie. Początki były ciężkie, przynajmniej dla mnie – dietetyka, który musiał ułożyć dietę uwzględniając preferencje smakowe Julii, która wielu rzeczy nie jadła. Na szczęście po paru wizytach kontrolnych mogłyśmy rozszerzyć menu o nowe przepisy i produkty.

Nazywam się Julia i mam 24 lata. Zawsze miałam tendecję do tycia, ale postanowiłam, że coś zmienię i poszłam do dietetyka. Zaczęłam korzystać z nowego planu żywieniowego oraz regularnie ćwiczyć. Schudłam 13kg w przeciągu 5 miesięcy. Tak jak wspomniałam oprócz regularnych posiłków 5 razy dziennie co 3-4 godziny, 3 razy w tygodniu korzystałam z zajęć w Body Space.

Nadal utrzymuję wagę, pomimo tego, że od zakończenia kuracji odchudzającej minęło 8 miesięcy. Aktualnie oprócz zdrowej diety staram się ruszać i podnosić hantelki. Z nawyków, które mi zostały to przede wszystkim picie wody, oraz regularnie spożywane posiłki

Jakie rady mogę dać innym osobom przechodzącym na dietę?

Według mnie najważniejsza jest systematyczność i trzymanie się zasad wyznaczonych przez dietetyka.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe